main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kätriin Põld valiti märtsikuu parimaks

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
17.03.2020
13:19

8. märtsil selgus naiste võrkpalli Balti liiga võitja, kuid Eesti meistrivõistluste play-off jääb tänavusel hooajal koroonaviiruse leviku tõttu mängimata. Seega valiti ka viimast korda kuu parimat mängijat, kelleks osutus Audentese SG/Noortekoondise temporündaja Kätriin Põld.

Audentese SG/Noortekoondis pidas veebruaris kaks mängu Balti liigas ja kaks Eesti meistrivõistlustel. Mõlemas Balti liiga põhiturniiri kohtumises teeniti 3:2 võit, Eesti meistrivõistlustel läks kirja üks võit ja üks kaotus. Põld tegi kaasa kõikides vastasseisudes, kogudes Balti liigas vastavalt 11 ja 13 ning Eesti meistrivõistlustel 18 ja 4 punkti. Veebruarikuu parima mängija kasutegur oli kahe liiga peale kokku +32 punkti.

Oktoobrikuus valiti parimaks mängijaks TalTech/Tradehouse`i diagonaalründaja Kristel Moor, novembrikuus Tartu Ülikool/Bigbanki nurgaründaja Kadi Kalm, detsembrikuus Tartu Ülikool/Bigbanki diagonaalründaja Ingris Suvi ja jaanuarikuus TalTech/Tradehouse`i diagonaalründaja Kadi Kullerkann. Kuu parimale mängijale paneb auhinna välja Tradehouse, auhind antakse üle esimesel võimalusel.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.