main banner
Saaremaa Spordisõber logo
U16 koondis (Kätriin Põld nr.2). volley.ee

U16 koondis (Kätriin Põld nr.2). volley.ee

Kätriin Põld ja Robin Alba noortekoondistega Balti matšil

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
31.10.2017
11:30

Saaremaa spordikooli kasvandikud Kätriin Põld ja Robin Alba osalesid Eesti võrkpalli noortekoondistega Balti matšil, kus saavutati kolmas ja teine koht.

U16 tüdrukute koondis  kaotas esimeses kohtumises Sankt-Pererburile 2:3. Laupäeval jäädi alla aga Läti eakaaslastele 0:3. Viimases kohtumises võideti  3:0 Leedut. „Meie suurimaks mureks oli kokkumängu vähesus. Võistkonna vaim oli meil hea ja iga mänguga läksime ainult paremaks,” rääkis Kätriin Põld peale turniiri.

U17 poiste koondis võitis reedel 3:1 Leedut ja laupäeval kaotati küll Läti II koosseisule 1:3 (mängis väljaspool arvestust). Pühapäevane kohtumine lõppes aga Läti I võistkonna 3:0 paremusega.

Robin Alba sai kõigis kohtumisetes ka mänguaega ja võttis nädalavahetuse kokku: „Suudame mängida kõikide võistkondade vastu, aga kohati laseme jala sirgu ja ei suuda pingutada lõpuni. Suurimaks puudujäägiks on meil see, et emotsionaalselt oleme liiga tagasihoidlikud.”

Saaremaa Võrkpalli Liit

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.