main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eliisa Peit. volley.ee/Gertrud Alatare

Eliisa Peit. volley.ee/Gertrud Alatare

Kätriin Põld ja Eliisa Peit mängivad kullale

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
19.03.2023
08:34

Laupäeval sai naiste Eesti võrkpallimeistrivõistlustel selgeks finaalpaar, kui põhiturniiri teise Tartu Ülikool/Bigbanki kõrval kindlustas koha esikohamängudel ka põhiturniiri parim TalTech/Tradehouse.

Kolme võiduni peetud poolfinaalseeria avamängu kodusaalis 3:0 tulemusega võitnud, kuid teise võõrsil Barrus/Võru Võrkpalliklubile 2:3 kaotanud TalTech/Tradehouse võttis kolmandas kohtumises 3:0 võidu. Kätriin Põld tõi 7 ja Eliisa Peit 3 punkti.

Kolme võiduni peetav finaalseeria Tartu Ülikool/Bigbanki ja TalTech/Tradehouse`i vahel algab järgmisel nädalal Tallinnas.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.