main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kätriin Põld servimas. Allan Mehik

Kätriin Põld servimas. Allan Mehik

Kätriin Põld aitas naiskonna finaalseerias juhtima

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
24.03.2022
10:57

Tallinna Ülikool/Kikas ja Tartu Ülikool/Bigbank tegid Tallinna Ülikooli spordisaalis algust kolme võiduni peetava Eesti võrkpallimeistrivõistluste finaalseeriaga, mille avavaatus kuulus kindlalt koduvõistkonnale.

Mängu algus möödus põhiturniiri võitnud Tallinna Ülikool/Kikase kontrolli all, kui kuue punkti järel hoiti 5:1 eduseisu, kuid seejärel leiti ennast 9:13 kaotusseisust. Tartlannasid ohtlikult kaugele siiski ei lastud ja Tallinna naiskond asus õige pea taaskord ise juhtima – 14:14 viigiseisult võeti kaks järjestikus punkti, misjärel tablool viigiseisu enam ei nähtud. Avageim kuulus 25:19 tulemusega võõrustajatele, vahendab volley.

Kohtumise ühepoolseimaks kujunes teine geim, milles Tartu esindus kogus vaid 15 punkti. Ka kolmandas geimis külalised Tallinna Ülikool/Kikasele ohtlikuks ei saanud, kui koduvõistkond võttis 25:19 paremusega 3:0 (25:19, 25:15, 25:19) mänguvõidu.

Maren Mõrd tõi üleplatsimängijana võitjatele 13, Raili Hunt 10 ja Kätriin Põld samuti 10 punkti. Ingrid Kiisk panustas Tartu võistkonna tulemusse 10 punkti. Tallinna Ülikool/Kikase rünnak oli 32%, põhiturniiri teisena lõpetanud Tartu Ülikool/Bigbank näitas rünnakul 23-protsendilist efektiivsust. Võitjate positiivne servi vastuvõtt oli 50% ja kaotajatel 38%. Blokipunkte märgiti võõrustajatele seitse ja külalistele kuus. Kolme võiduni peetav seeria jätkub 26. märtsil kell 14 Tartu Ülikooli spordisaalis.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.