main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad pjedestaalil. Saaremaa Merispordi Selts

Parimad pjedestaalil. Saaremaa Merispordi Selts

Katarina Jee ja Liliann Läti meistrid

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
01.07.2018
09:00

Laupäval lõppesid Kuressaare sadamas Läti meistrivõistlused avamerepurjetamises, kus grupis ORC purjetasid end Läti meistriteks Katarina Jee meeskond ja LYS2 grupis Liliann meeskond. ORC grupis sai hõbemedalid kaela Jazz meeskond, kuhu kuulusid ka Saaremaa purjetajad.

Võistluste esimene etapp Riia-Roja kulges vaikivas tuules ja kohati isegi tuulevaikuses. Lühiraja sõidud Roja lähistel tuli tuulevaikuse tõttu ära jätta. Paremini ei läinud ka Roja-Ruhnu etapiga, mis tuulevaikuses tuli mootorijõul läbida. Kui Ruhnu-Kuressaare etapile eelnenuid sõite kimbutas tuulevaikus, siis sõidul Kuressaarde oli tuult kuni 16 m/s. Laupäeval toimus kaks lühemat etappi Suures Katlas mõõdukas purjetuules.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.