main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saarlannad rünnakul. Alver Kivi

Saarlannad rünnakul. Alver Kivi

Kas Kuressaare naiskond edeneb finaali?

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
07.04.2018
09:04

Kuressaare naiskond peab Eesti võrkpallimeistrivõistluste esiliiga teise poolfinaali pühapäeval, 8. aprillil Kuressaare spordihoones, kus vastaseks on Sparta naiskond.

Möödunud nädalal alistasid saarlased I poolfinaalis sama vastase 3:0 (17,20,23) ja vajavad finaali jõudmiseks kaht geimi. Kuressaare naiskonna diagonaalründaja Reelika Raap ütles, et eesmärk on ainult võit. „Lähme andma endast maksimumi ja ei mõtle enam eelmisele mängule, sest kõik algab ikkagi nullist,” märkis ta.

Reelika Raapi sõnul on vastased väga kogenud ja tegemist on ikkagi eelmise hooaja Eesti naiste esiliiga võitjatega. Raap peab vastase tugevuseks kavalat rünnakut, aga usub, et määravaks saab sellel korral see, et kellel on suurem võistkonna vaim ja tahtejõud.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.