main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karmo Paju FC Hiiumaas. Allan Mehik

Karmo Paju FC Hiiumaas. Allan Mehik

Karmo Paju mängib Läänemaa Jalgpalliklubis

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
22.07.2021
07:41

FC Kuressaare kasvandik, mullu Kohtla-Järve Lootose meeskonnaga Esiliigas mänginud Karmo Paju esindab tänavu aste madalamal mängivat Läänemaa JK meeskonda.

Kaitseväes teeniv nooremseersant Karmo Paju ütles, et ta oleks Kohtla-Järve Lootoses ilmselt jätkanud, aga töö viis Hämarisse ja seepärast tekkis ka plaan hakata mängima Esiliiga B-s Läänemaa JK eest.

Aga kuna Karmo Paju jäi registreerimisega natuke hiljaks, siis on ta saanud hooaja algul mängida Läänemaa duubli FC Hiiumaa ridades, kellega sai Kuressaare kunstmuruväljakul madistada teise liiga kohtumises ka FC Kuressaare II vastu. Paju ja hiidlaste jaoks lõppes see mäng siiski 0:3 kaotusega.

„Hiiumaaga on meil läinud hästi ja oleme tabelis kõrgel kohal,“ märkis poolkaitsja. „Tegu on täiesti korraliku satsiga, kus on noori, kes tahavad areneda ja kogenumaid mehi. Kure vastu oli väga meeleolukas mängida ja ma pole ammu Saaremaal käinud. Aga kui avavile oli antud, siis oli kõik – mäng on mäng.“

FC Hiiumaa peatreener Mario Degtjovi hinnangul on Karmo Paju meeskonnale olnud hea täiendus. „Kuniks teda meil veel on, aga kahjuks liigub Karmo kohe edasi ja pole teada, kui palju saame temaga tulevikus arvestada,“ lausus ta.

Kuna nüüd on paberimajandusega korras tulevad Karmo Paju järgmised mängud juba Läänemaa meeskonna ridades. „Trennid on koos Läänemaa meestega, aga kahjuks pole nii palju aega ja võimalusi, et seda saaks teha nii nagu tahaks,“ märkis Paju, lisades, et korralikust trennist on ikkagi puudus.

Aga miks mitte Kure eest? „Ütleme nii, et siin on mõlema poolne initsiatiivi puudus, aga Kurega oleks veel keerulisem koos mängida nii tehniliselt, kui logistiliselt. Aga tahan niipalju jalgpalli mängida, kui võimalik ja soovin seda nautida,“ tõdes Karmo Paju.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.