main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karli Allik parimate tunnustamisel. Erakogu

Karli Allik parimate tunnustamisel. Erakogu

Karli Allik valiti Saksamaal mängu MVP-ks

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
05.12.2017
08:38

Saksamaa võrkpalli meistriliigas tegi hea esituse Karli Allik, tuues Düren Powervolley kasuks 10 punkti ja Düren sai 3:2 (19:25; 25:22; 22:25; 25:18; 15:13) jagu Bühlist, saarlane valiti oma meeskonna MVP-ks. 

“Selline tunnustus oli veidi üllatav,” tunnistas teise geimi algul mängu sekkunud ja lõpuni väljakul olnud Karli Allik. “Vastuvõtul suutsin olla stabiilne, serviga survestasin vastasmeeskonda, rünnakul tegin paar lolli viga, aga olulistel hetkedel olin meeskonna jaoks olemas ja tõenäoliselt seepärst selle MVP tiitli pälvisingi.”

Karli Alliku sõnul on tema areng läinud tõusvas joones. “See oli siis esimene mäng mil sain lõpuks ennast näidata ja jäin enda sooritustega väga rahule ja samuti jäid ka meeskonna kaaslased,” lausus ta.

Liigatabelis on Düren 4.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.