main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karli Allik hakkab mängima Selveris

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
10.08.2019
09:45

Selver Tallinn Võrkpalliklubi andis teada, et saarlasest nurgaründaja Karli Allik on liitunud algavaks hooajaks nende meeskonnaga.

Eelmist hooaega Rumeenias Bukarestis alustanud ja kevadel Saaremaa Võrkpalliklubiga liitunud Karli Allik otsis võimalusi ka välismaale minna, kuid sobivaid pakkumisi ei tulnud ja valik langes nii pealinna klubile.

“Eelkõige sai minu valikus määravaks peatreener Alessandro Piroli,” ütles varasemalt Selveriga kaks meistritiitlit võitnud Karli Allik. “Tahan saada meeskonnas palju mänguaega ja soovin end taas pildile mängida, et saada paremaid võimalusi ning tõusta taas koondise treenerite huviorbiiti.”

192- sentimeetri pikkune nurgaründaja Karli Alliku sõnul Saaremaa Võrkpalliklubil tema palkamiseks pigem huvi puudus, kuid ka mänguaega jäi vähemaks, kui ta lootis. “Võib-olla kunagi tulen tagasi,” lausus ta, lisades, et Kuressaare spordihoones valitsev atmosfäär on super ja fänlus heal tasemel ning seda soovivad kõik mängumehed kogeda.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.