main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl-Patrick Lauk võitles viimasel võidukal võidusõidul krampidega

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
23.07.2021
08:47

Team Nicolas Roux rattur Karl-Patrick Lauk saavutas Nogent-sur-Oise Grand Prix’l selle aasta kuuenda võidu. „See on suurepärane võit. Seal oli kõrge tase ja See on suurepärane, ”ütles 24-aastane saarlane ajakirjale directvelo.

Pärast 15 kilomeetrit sõitis eest ära umbes kakskümmend ratturit. Nende hulgas olid Laugu meeskonnakaaslased Mickaël Guichard, Thomas Acosta ja Gaëtan Pol. „Läksin esimesest mäest üles, et näha, kuidas tuulega on. Siis oli suur sirge, kus see puhus eest ja küljelt. Meil vedas, olime hästi paigas,” selgitas saarlane.

Viimased kolm põgenikku tabati pooleteise ringi jooksul enne finišist. „Kui nägin, et see tuleb sisse, mõtlesin endamisi, et see on minu jaoks kogu kulutatud energiaga lõppenud,“ rääkis Karl Patrick Lauk.

„Ma ei olnud suurepärane. Lisaks oli kuumus seal, kuigi viimased kaks nädalat oli jahe olnud. See tegi asjad kõvaks. Aga mul olid krambid. Tema meeskonnakaaslased sõitsid ta tagasi ja kõik oli jälle normaalne.

Järgnes järgmine rünnak. „Kuigi mul polnud hästi, otsustasin temaga kaasa minna. Ma ei veetnud palju aega, sest kartsin uuesti krampe saada,“ selgitas Karl Patrick Lauk. „Üks mees saabus nagu lennuk. Ta möödus meist ja võttis paar pikkust ette. Võtsin paremale ja möödusin palju kiiremini. Õnneks ei “krampinud”.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.