main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitjana finišis. Eesti Jalgratturite Liit

Võitjana finišis. Eesti Jalgratturite Liit

Karl Patrick Lauk võidukas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
18.07.2021
21:48

Karl Patrick Lauk (Team Pro Immo Nicolas Roux) teenis pühapäeval hooaja neljanda UCI võidu, kui pälvis esikoha Prantsusmaa võistlusel Grand Prix International de la ville de Nogent-sur-Oise (UCI 1.2).

Lauk kuulus 175-kilomeetrisel võistlusel jooksikute hulka ning edestas finišis Morne van Niekerki ja Mickael Guichardi (+0.03). Esimese kuue hulka mahtusid veel Jeremy Roma (+0.11), Thomas Acosta (+0.34) ja Hugo Roussel (+0.50).

Joosep Sankmann lõpetas võistluse 74. kohal, kaotades kaasmaalasest võitjale 13 minuti ja 49 sekundiga. Kokku sai tulemuse kirja 78 ratturit.

Eesti Jalgratturite Liit

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.