main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk stardib Eestimaa velotuuril

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
25.05.2018
08:16

25.–26. maini sõidetav Eestimaa velotuur (Tour of Estonia) toob stardijoonele vahest kõige nimekama Eesti koondise, kes kunagi tuuril osalenud. Teiste seas on Eesti koondises ka tiitlikaitsja Karl Patrick Lauk.

Kuuendat korda peetavale Tour of Estoniale tuleb Eesti koondis järgmises koosseis: Rein Taaramäe, Alo Jakin, Karl Patrick Lauk, Risto Raid, Gert Jõeäär, Norman Vahtra, Karl-Arnold Vendelin. peatreener Jaan Kirsipuu.

Tour of Estonia avaetapp on reedel, 25. mail sõidetav Tallinn-Tartu GP, Eestimaa velotuuri lõpetab järgmisel päeval Tartu linnatänavatel toimuv Tartu GP. Rattafestivali kulminatsioon on Ida-Euroopa suurim maanteeratturite võidusõit ehk 37. Tartu Rattaralli. Laupäeval, 26. mail peetavatele rattaralli lasteüritustele on oodata kuni 4000 last ning päev hiljem sõidetavate põhidistantside (135 ja 56 km) stardijoonele ligikaudu 3500 ratturit.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.