main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk Kuressaare kriteeriumi rajal. Alver Kivi

Karl Patrick Lauk Kuressaare kriteeriumi rajal. Alver Kivi

Karl Patrick Lauk Sangastes teine

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
28.06.2020
08:14

Laupäeval sõidetud Sangaste Valgete Teede Rattaralli võitis Alo Jakin, Karl Patrick Lauk (Team Pro Immo Nicolas Roux) oli teine.

Sangaste Valgete Teede Rattaralli on Eesti üks ainulaadsemaid rattavõistlusi, mis liigitub küll maanteerattasõidu alla, aga rada vürtsitavad asfaldilõikude vahele pikitud kruusateede lõigud. Sõitu võib pidada kuulsa Pariis-Roubaix võidusõidu Eestimaiseks versiooniks, kus Põhja-Prantsusmaa munakiviteid asendavad Lõuna-Eestile omased valged kruusateed, vahendab Marathon100.

29 soojakraadi käes Sangaste lossi eest alguse saanud võistlus toimus esmakordselt koroonakriisi piirangute tõttu tavapärase programmi asemel kolmes osas. Võistluse distantsid olid sel aastal 79,5 km, 65 km ja 23,4 km. 79 km distants oli kuue kruusalõiguga ja kulges marsruudil Sangaste Lossiküla-Tagula-Karula-Lüllemäe-Haabsaare-Valtina-Kobela-Tagula-Lauküla-Vastsemõisa-Lossiküla. Lubatud oli kasutada vaid maantee- või cyclo-crossi jalgrattaid.

Eliitklassile mõeldud põhisõidust võtsid osa pea kõik meie profiratturid. Saarlastest olid finišis 12. Oskar Nisu (EvoPro Cycling), 14. Jörgen Matt (Peloton), 18. Steven Kalf (Viiking) ja 23. Mihkel Räim (Israel Start-up Nation).

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.