main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Poodiumil. Pro Immo

Poodiumil. Pro Immo

Karl Patrick Lauk sai selga liidrisärgi

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
24.08.2018
09:35

Team Pro Immo Nicolas Roux rattur Karl Patrick Lauk võitis kuue etapilise Tour du Chablais esimese 68,5 km pikkuse etapi ja sai selga liidrisärgi. Saarlane edestas lõpuspurdis Mattia Baldo (Iseo Serrature Rime ASD) ja Matthieu Garnier (CC Etupes).

“Tegin kerget soojendust ja kaesin rada, kui joonele jõudes avastasin ennast stardis pea et viimasest reast. Nii kitsal ringil oli see päris suur miinus, kuna ette oli väga keeruline üldse jõuda 35 ringiga,” rääkis Karl Patrick Lauk. “Ette jõudmiseks kulus ca 5-6 ringi. Kohe sinna jõudes, eelenvalt juba nägin et oli moodustunud jooksikute grupp ja ringi raskemal osal lajatasin sinna järgi koos ühe itaallasega, keda kunagisest ajast isegi väga hästi teadsin ja saime vahe. Töötasime koos edasi ja nii kuni lõpuni. Tagasi ei suudetud meid tuua ja lõpp oli ainult vormistamise küsimus. Sõit toimus kuulsas linnas, nimega Evian kust pärit ka selle nineline vesi.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.