main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk vedamas. Facebook/Zoe Soullard

Karl Patrick Lauk vedamas. Facebook/Zoe Soullard

Karl Patrick Lauk Prantsusmaal kolmas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
09.10.2021
12:46

Karl Patrick Lauk teenis Prantsusmaal sõidetava velotuuri Circuit des Ardennes International teisel 186,9 km pikkusel etapil kolmanda koha.

Grupifinišiga lõppenud etapi võitis belglane Arnaud de Lie (Lotto – Soudal U23) sakslase Lucas Carstenseni (Bike Aid) ees. Kolmanda kohaga tõusis Karl Patrick Luak kokkuvõttes 79. kohale, kaotades rootslasest liidrile Lucas Erikssonile (Riwal Cycling Team) 11.45, vahendab Eesti Jalgratturite Liidu kodulehekülg.

Velotuuril on kavas neli etappi. Laupäeval ootab ees 172,4 kilomeetrit marsruudil Chooz – Hargnies ja pühapäeval 169 kilomeetrit trassil Tournes – Charleville-Mezieres.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.