main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk poodiumil. Pro Immo

Karl Patrick Lauk poodiumil. Pro Immo

Karl Patrick Lauk jätkab Pro Immos

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
02.11.2017
08:17

Noor jalgrattur Karl Patrick Lauk otsis endale võimalust sõlmida profileping ja sõitis võidusõitudel ka Astana stažöörina, kuid lõpuks otsustas jätkata oma senises Prantsusmaa amatöörklubis Pro Immo.

“Ütlesin Pro Immole ära, et siiski jään sinna,” rääkis Karl Patrick Lauk, lisades, et ei leidnud sobivat varianti, et klubi vahetada. “Aga teeme järgmine aasta väga hea rahvusvahelise kalendri ja sõite jagub. Seega ei saa ka nuriseda. Ja samuti saan keskenduda rahvuste karika etappidele, kust see aasta tulemused tulemata jäid. See oli suureks argumendiks mitte astumaks proffide sekka, seega mõtlen Pro Tour tasemele.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.