main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Mööl mängib hooaja lõpuni Kures

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
24.07.2021
14:48

Jalgpalli Premium liigas mängivad Paide Linnameeskond ja FC Kuressaare leppisid kokku, et poolkaitsja Karl Mööl esindab hooaja lõpuni saarlaste klubi.

„Olen Karli mängu pikalt jälginud ja hindan teda mängijana kõrgelt,“ rääkis Kure peatreener Roman Kožuhhovski. „Paides oli ta väljakul kindlasti võtmerollis ja mängija, kes pani nende mängule aluse. Usun, et sama hakkab ta tegema ka meie meeskonnas. Karlil on distsipliin, kirg, meisterlikkus ja kogemused.“

Roman Kožuhhovski hinnangul saab meeskond Karli Mööli liitumisel kindlasti tugevamaks. „Meil on temasugust mängijat kindlasti vaja,“ märkis Roman Kožuhhovski. „Karl võib mängida keskväljal erinevatel positsioonidel, ta on mängija, kes suudab mängu ehitada ja luua. Aga kui vaja, siis oskab Karl ka kaitses mängida.“

Varem juba 2013. aastal Kure eest mänginud 29 aastane Karl Mööl tahab kindlasti meeskonnale kasulik olla. „Oleneb millisel positsioonil peatreener mind kasutama hakkab, aga kindlasti sooviks tugevdada meeskonna ründemängu,“ rääkis Mööl. „Aga arvestades sellega, et Kure mängib ka hästi kaitses, siis peab ka seal kindlasti tööd tegema. Loodan, et suudan meeskonna keskmist taset veelgi tõsta.“

Kure senisele mängule hinnangut andes ütles Karl Mööl, et kindlasti sooviks meeskond, et punktide mõttes oleks läinud paremini, aga üritatud on mängida head jalgpalli. „Nüüd tahaks ka rohkem punkte teenima hakata,“ lausus ta.

Kuigi FC Kuressaare on seni jäänud turniiritabeli lõpuossa vaatab Karl Mööl eelseisvale optimistlikult. „Eesmärk võiks olla vähemalt kuues koht ja see oleks selline hea siht,“ lausus poolkaitsja.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.