main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Noored kergejõustiklased. Eesti Koolispordi Liit

Noored kergejõustiklased. Eesti Koolispordi Liit

Karl Berens Poolast kullaga

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
26.06.2018
20:47

Eesti 11.-13. aastased koolinoored esinesid edukalt XIII rahvusvahelistel kergejõustikuvõistlustel Lowiczis, vahendab Eesti Koolispordi Liit.

Eesti koolinoored olid kergejõustikuvõistlustel Poolas edukad ka sel aastal, võideti 2 kuldmedalit, 1 hõbemedal ning 1 pronksmedal. Võistkonda kuulus 36 õpilast üle vabariigi. Võistlustel osalesid 6 riigi (Ungari, Poola, Slovakia, Läti, Leedu ja Eesti) noorsportlased. Individuaalselt saavutas kuldmedali Karl Berens kaugushüppes tulemusega 6.01 Kuressaare Gümnaasiumist. Saarlastest olid võistlusttules veel Artur Kuning 300 m ja Mihkel Aavik 1000 m jooksus ning Ken Roosimaa palliviskes, kuid nemad medalile ei jõudnud.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.