main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad. volley.ee

Parimad. volley.ee

Kalm ja Kotselainen rannavolles poodiumil

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
09.07.2020
11:15

Rannavolle Nõo Lihavürsti karikasarja naiste kuuendale etapile tuli esikohta püüdma 6 paari. Võistkonnad paigutati vastavalt edetabeli punktidele kahte alagruppi, vahendab volley.

Esimesest alagrupist väljusid võitjatena Kadri Leiten ja Kristi Vink, kellele järgnesid Katariina Vengerfeldt ja Jade Šadeiko. Teise alagrupi võitsid Reet Alas ja Krista Kotselainen, teiseks tulid Kadi Kalm ja Liina Kais.

Poolfinaalides olid võidukad Alas ja Kotselainen ning Kalm ja Kais. Pronksimängus olid kindlamad Leiten ja Vink, finaalkohtumises võtsid alagrupikaotuse eest revanši Kalm ja Kais.

Nõo Lihavürsti karikasarja üldtabelit juhivad 98 punktiga Kadri Leiten ja Kristi Vink, neist nelja punkti kaugusel on Kadi Kalm ja Liina Kais, 50 punktiga tõusid edetabeli kolmandale reale Reet Alas ja Krista Kotselainen. SportID 20-eurose kinkekaardi võitis loosiga Reet Alas.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste seitsmes etapp toimub Rannakeskuses 15. juulil.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.