main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Portugali liivas. Ott Tänakfacebook

Portugali liivas. Ott Tänakfacebook

Kaks kord rehvi lõhkunud Ott Tänak Portugalis kümnes

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
21.05.2022
08:32

Autoralli maailmameistrivõistlustel Portugalis kujunes Hyundai piloodile Ott Tänakule reede pärastlõuna dramaatiliseks, kui kaks korda tuli vahetada rehvi, mis langetas saarlase kümnendaks.

Esimest korda juhtus see kuuendal katsel, kui kaotas kiireimale oli 1.43,1 ja siis kohe seitsmendal katsel, kui Tänak kaotas finišis võitjale 1.35,9. „Kui ma peaksin tänased katsed lühidalt kokku võtma, siis ütleksin, et need olid kuumad, keerulised ja väga nõudlikud,“ vahendas Ott Tänak.

„Eriti keeruline oli katsete teine läbimine, tekkisid roopad ja üleüldiselt oli väga raske nendele autodele. Paraku oli meil pärastlõunal ka kaks järjestikkust rehvipurunemist ja ühtlasi kimbutasid meid ka tehnilised probleemid, mille tulemusena kõvasti aega kaotasime.“

Ott Tänak lisas, et kõik see kokku tekitas paraja väljakutse, kuid tal on hea meel, et jõuti siiski tagasi hooldusparki ning saab jätkata. „Vaatame, mida homne pikk päev meile toob, jätkame võitlemist ja püüame võtta, mis võtta annab,“ märkis rallipiloot.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.