main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kaido Külaots: Malefestival on veel värske täiendus Eesti malekalendrisse

Kategooriad: Male
Autor: Alver Kivi
28.05.2022
12:46

Kaido Külaots kirjutab Saaremaa Malefestivali Facebooki lehel, et kui Urmas Randmat teadsid kõik maletajad Pühajärve kiirturniiri korraldajana, siis nüüdseks on ta juba tõsist malelist jälge maha jätmas ka Saaremaal. Juured tähendavad ikka palju, Urmas ise Saaremaalt pärit.

Maletajad on festivali hästi omaks võtnud. Erineva vanusega maletajad, erineva tasemega maletajad. Võin omalt poolt öelda, et kiidusõnu tuleb kuhjaga ka tippmaletajate poolt, auhinnarahad on nädalalõpu festivalil eriti kodumaises mõistes korralikud. See on muidugi võimalikuks saanud Urmase energilisele suhtlusele, praeguses kontekstis siis turniiri sponsoritega. Atraktiivselt korraldatud ja läbiviidud turniir pakub huvi ka (võimalikele) toetajatele. Neid on Urmas turniirile kaasanud muljetavaldavalt. Lisaks malelisele poolele on hästi meelde jäänud sümpaatselt üles ehitatud tänuõhtud.

Minu esimene “välisturniir” toimus justnimelt Saaremaal. Oli samuti suvine aeg ja mina olin kümnene. Jätkuvalt on ülimalt mõnus suvel Saaremaale tagasi tulla ning saada seejuures veel korralikul tasemel maleturniirist osa võtta. Mängid hästi ega ole liialt külalislahke – saad ka mõnusa auhinna! Pikka iga Saaremaa Malefestivalile!

Saaremaa Malefestival

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.