main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kadi Mägi rõõmustamas. Alver Kivi

Kadi Mägi rõõmustamas. Alver Kivi

Kadi Mägi tuli Tartuga kahekordseks meistriks

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
28.04.2019
19:38

Naiste Eesti võrkpallimeistrivõistluste finaalseeria neljandas mängus võitis Tartu Ülikool/Bigbank kolmes geimis TalTech/Tradehouse’i, millega kindlustas 3:1 mänguvõitudega endale teise järjestikuse Eesti meistritiitli. Teise kuldmedali sai ka Kadi Mägi.

“Hindan seda väga kõrgelt,” tunnistas viimases kohtumises oma naiskonnale 14 punkti toonud Kadi Mägi. “Esiteks seepärast, et neid tiitleid mul väga palju ei ole ja Eesti meistrivõistluste kuld on alati eriline. Teiseks, see võit ei tulnud meile üldse lihtsalt ja pidime palju vaeva nägema, et see kätte saada, mis teeb ka kuldmedali väärtuslikumaks.”

Kadi Mägi sõnul võib kokkuvõttes hooajaga väga rahule jääda, sest kolmest tiitlist saadi kaks. Lisaks tuldi ka Eesti karikavõitjaks. “Balti Liiga finaalist on muidugi kahju, see võit libises meil nii napilt käest, aga mis teha, aga hõbemedal on ka väärtuslik,” rääkis Kadi Mägi, kes enda hooajaga jäi ka rahule.

“Saaremaa naiskond jättis hea mulje, mul on hea meel, et nad meistriliigas mängida otsustasid. Hooaja alguses arvasin, et saame nendega finaalis mängida. Usun, et nende tulemust pärssis natuke see, et nad Balti Liigat ei mänginud.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.