Kadi Mägi tõusis naiskonnaga liidriks

Kategooriad: Võrkpall
04.12.2017
08:50

Pühapäeval jõudis naiste võrkpalli Balti liiga põhiturniir poole peale, kui mängitud sai üheksas voor. Põhiturniiri teisele ringile minnakse vastu kahe Eesti võistkonna juhtimisel, vahendab volley.

Laupäeval 3:1 võiduga Tallinna Ülikooli üle uueks tabeliliidriks tõusnud Tartu Ülikool/Eeden läks pühapäeval vastamisi teise Tallinna võistkonnaga, kui võõrsil jagati punkte TTÜ/Tradehouse’iga.

Kuigi koduvõistkond osutas kolmandas geimis seni kõik mängud võitnud favoriidile tõsist vastupanu, siis geimivõiduni võõrustajad ei jõudnud. Tartlannade 3:0 (20, 20, 23) võidumängus suurima rünnakukoormuse saanud Kadi Mägi realiseeris 31-st tõstest 13 (41,9%) ja lõpetas kohtumise 15 punktiga.

Kahe kaotuse kõrvale seitsmenda võidu teeninud Tallinna Ülikool oli koduseinte toetusel 3:0 (12, 13, 22) tulemusega parem põhiturniiri esimeses ringis võiduta jäänud Kohila Võrkpalliklubi/E-Service’ist. Kaisa Õunpuu panustas võitu 10 punkti.

Põhiturniiri esimeses ringis ainsana kõik üheksa mängu võitnud Tartu Ülikool/Eeden läheb teisele ringile vastu turniiritabeli liidrina, olles kogunud 24 punkti. Eesti võistkondade kaksikjuhtimise kindlustanud Tallinna Ülikool järgneb 22 punktiga. Kaheksa punkti kogunud TTÜ/Tradehouse hoiab seitsmendat ja ühe punkti teeninud Kohila Võrkpalliklubi/E-Service kümnendat kohta. Põhiturniiri teise ringiga tehakse algust 20. jaanuaril.