main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad. volley.ee

Parimad. volley.ee

Kadi Mägi rannavolles teine

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
09.06.2017
08:18

Suviselt sooja ilmaga tuli Nõo Lihavürsti karikasarja naispaaride teisele etapile mängima 11 paari. Avaetapi tulemuste järgi paigutati paarid kahe-miinuse-tabelisse, uutele tulijatele loositi asetus ja mängud võisid alata, vahendab volley.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali favoriidid Liisa Soomets ja Heleene Hollas ning Tartu Ülikool/Eedeni võrkpallurid Kadi Mägi ja Liina Kais. Läbi miinusringi jõudsid poolfinaali Ingrid Kiisk ja Laura Reiter ning eelmise hooaja karikasarja üldvõitjad Reet Alas ja Merlin Paas. Kõige napimalt jäid poolfinaalist eemale Anu Tsirel ja Krista Kotselainen ning Kaisa Karjane ja Helle Vengerfeldt.

Poolfinaalides olid võidukad Soomets ja Hollas ning Mägi ja Kais. Avaetapi võitjad ja valitsevad Eesti meistrid Soomets ja Hollas olid edukamad ka finaalis, võites Mägi ja Kaisi.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.