main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad. volley.ee

Parimad. volley.ee

Kadi Mägi rannavolles finaalis

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
26.05.2018
08:42

Nõo Lihavürsti rannavõrkpalli karikasarja naiste avaetapile tuli mängima väga palju tugevaid paare, kohal olid koguni kolm paari eelmise aasta Eesti meistrivõistluste esinelikust, 2016. aasta Eesti meister ja pronks, vahendab volley.

Võistkonnad loositi kahe-miinuse tabelisse, järgnevatel turniiridel arvestatakse paigutusel varem mängitud etappide tulemusi.

Loos viis paljud favoriidid omavahel kokku juba avaringis, seega jagus pinget juba alates esimesest vilest. Plussringist mängisid ennast poolfinaali rannavõrkpalli noortekoondise liikmed Heleene Hollas-Liisa Soomets ja Maria Säästla-Ingris Suvi, läbi miinusringi võitlesid poolfinaali Kadri Leiten-Kristi Vink ja Kadi Mägi-Liina Kais. Kõige napimalt jäid poolfinaalist välja võrukad Merlin Hurt-Annabel Huik ja Anu Tsirel-Kadri Viil.

Poolfinaalides näitasid paremat minekut eelmise hooaja Eesti meistrivõistluste hõbedased naised Hollas-Soomets ja pronksmedali saavutanud Mägi-Kais, finaalis olid 2:1 paremad Hollas ja Soomets. Kolmanda koha mängu võitsid Leiten ja Vink.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.