Kadi Mägi aitas naiskonna finaali

Kategooriad: Võrkpall
02.12.2017
09:55

Naiste võrkpallikarikavõistluste esimene finalist on Tartu Ülikool/Eeden, kes poolfinaalis lülitas konkurentsist tiitlikaitsja Kohila Võrkpalliklubi/E-Service`i ja mängib nüüd finaalis, vahendab volley.

Poolfinaalseeria kordusvaatuse avageimis koduvõistkond Kohila Võrkpalliklubi/E-Service kahekümne punkti piiri ei ületanud, kui vastase 25 punkti vastu koguti 18 punkti. Tasavägises teises geimis avaldus Tartu Ülikool/Eedeni ülekaal numbrites 25:23, millega asuti mängu 2:0 juhtima.

Napist kaotusest võõrustajad enam ei kosunud, tunnistades kolmandas geimis tartlannade suurt 25:10 paremust. Kogu mäng seega 3:0 (18, 23, 10) tulemusega Emajõelinna naiskonnale. Möödunud kolmapäeval toimunud esimeses kohtumises saavutasid tartlannad koduväljakul 3:0 (15, 21, 21) võidu. Kadi Mägi arvele jäi 2 punkti.

29. detsembril peetavas finaalmängus saab Tartu Ülikool/Eeden seega teha suurt ajalugu, sest viimati võitis Tartu naiskond Eesti karika 1997. aastal. Siis sai sellega hakkama Tartu VK/Prosport. Teises poolfinaalis on vastamisi TTÜ/Tradehouse ja Tallinna Ülikool.