main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad naised. volley.ee

Parimad naised. volley.ee

Kadi Kalm võitis Lihavürsti karikasarja

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
23.07.2021
08:49

Rannavõrkpalli Nõo Lihavürsti karikasarja üldvõidu pälvisid Kadi Kalm ja Liina Kais.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste viimasele etapile tuli mängima 6 paari. Võistkonnad paigutati vastavalt edetabeli punktidele kahte alagruppi., vahendab volley

Esimesest alagrupist pääsesid poolfinaali Liina Kais ja Kadi Kalm ning Juudit Kure-Pohhomov ja Renate Pikk. Teisest alagrupist läksid edasi Juta Kraav ja Mari-Liis Tasa ning Ingrid Kiisk ja Kerttu Lääne. Poolfinaalidest väljusid võitjatena Kalm ja Kais ning Kure-Pohhomov ja Pikk, finaalmängu võitsid Kure-Pohhomov ja Pikk. Pronksilahingus olid paremad Kraav ja Tasa, viienda koha mängu võitsid Annabel Huik ja Reet Alas.

Nõo Lihavürsti karikasarja üldvõidu võtsid Kadi Kalm ja Liina Kais 74 punktiga. Teise koha saavutasid 64 punktiga Juta Kraav ja Mari-Liis Tasa ning viimase etapiga tõusid kolmandaks Ingrid Kiisk ja Kerttu Lääne, kes kogusid 42 punkti. Kõiki Nõo Lihavürsti karikasarja võitjaid premeerib Rannakeskuse koostööpartner Stebby 100-euroste kinkekaardiga.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.