main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kabeturniirivõit Tartumaale

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
29.12.2022
08:22

27. detsembril spordihoones mängitud kabe aastalõpu kiirturniirile andsid jumet kaks tugevat Tartumaa kabetajat, Elva koolipoiss Keir Christian Sugul ja tema treener Algo Laidvee.

Kuus kabetajat mängisid omavahel igaühega kaks partiid. Alates teisest voorust juhtis võistlust Laidvee ning enne viimast vooru oli tal Suguli ees ühepunktiline edu. Kuid viimases voorus võitis õpilane treenerit 1,5:0,5 ja jõudis järele, mõlemal oli 7,5 punkti 10-st,

Vähe sellest – ka teised võistlejad lõpetasid paarisrakendis. 5 punkti oli mõlemal Truul, 2,5 punkti nii Meelis Uuvälil kui Olev Kiirendil. Tunnustust väärib Uuväli mäng külaliskabetajate vastu: Suguliga 1:1 ning Laidveelt kaotus 0,5:1,5 vaid seetõttu, et korraks ununes malekell sootuks ära.

Esikolmiku selgitamiseks mängiti järelmatše välkkabe ajakontrolliga. Esikohamatšis võitis Sugul Laidveed ning kolmanda koha matšis Ivar Truu Jaan Truud.

Jaan Truu

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.