main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitja Jaan Truu. Alver Kivi

Võitja Jaan Truu. Alver Kivi

Kabetajad mängisid Paul Antsaare mälestuseks

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
26.03.2022
16:32

Neli kogenud kabetajat-meistrikandidaati mängisid laupäeval spordihoone õppeklassis kiirturniiri Paul Antsaare mälestuseks. Kõik nad jõudsid omal alal Pauliga ka võistlustel laua taga mängida.

Esimene ring kujunes edukaks Jaan Truule, kes kogus 2,5 punkti kolmest võimalikust. Punktiga jäid maha Jüri Siim ning Ivar Truu.

Ka teises ringis jätkas liider edukalt ja võitiski turniiri 5 punktiga 6-st. Jüri Siim oli häälestatud rahumeelselt – kellelegi liiga ei teinud, aga endale ka liiga teha ei lasknud. Selgus, et 3 punkti oli küllaldane teise koha saavutamiseks. Järgnesid Ivar Truu 2,5 ning Priit Jürjo 1,5 punktiga.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.