main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kabetajad Eesti meistrivõistlustel

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
11.09.2017
08:21

Haapsalus mängiti 9.-10. septembril Eesti meistrivõistlused kiir- ja välkkabes, kus tegid kaasa ka saarlased.

Kiirkabes lõpetasid 23 osalejaga põhiturniiri võrdse tulemusega suurmeister Arno Uutma ja meistrid Andrus Tull ning Villem Lüüs. Medalivärvi selgitanud järelmatš reastaski mehed eespooltoodud järjestusse. Kahest osalenud „mandrisaarlasest“ oli edukam mõttemängude eksmaailmameister Andres Kuusk 6. kohaga, kümnendaks platseerus vanameister Maldon Haljas.

Arno Uutmale kuulus meistrikuld ka välkkabes, hõbe jäi vanameister Heinar Jahule ja pronks taas Villem Lüüsile. Kolm kaasalöönud saarlast – Maldon Haljas, Andres Kuusk ja Rein Kirst jäid 24 osavõtjaga turniiril 9.-12. koha jagajate hulka.

Rein Kirst

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.