main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Algo Laidvee. Kabeliit

Algo Laidvee. Kabeliit

Kabe kiirturniiride parim Algo Laidvee

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
27.04.2017
15:10

Kolmapäeva õhtul mängiti selle hooaja viimane kabe kiirturniir, mänguliigiks nn. moodne kabe, mis tähendab, et mäng algab tavapärasest erinevast algseisust.

Hästi alustas Rein Kirst, kes alistas teises partiis mõtlemisajaga kimpu jäänud Jaan Truu. Kuid teises voorus kaotas Kirst omakorda 0,5:1,5 Algo Laidveele. Positiivne üllatus oli Villu Kallase kindel mäng Laidvee vastu – kaks viiki, neist esimeses oli Kallas võidule lähedal.

Võitudega Kallase (2:0) ja Ivar Truu (1,5:0,5) üle tõusis Jaan Truu tagasi esikohakonkurentsi ning jäi enne viimase vooru kohtumist Laidveega temast vaid pool punkti maha. See vahe jäigi püsima, sest mõlemad pingelised mängud lõppesid viigiga. Lõppjärjestus: 1. Laidvee – 5,5;  2. J.Truu – 5; 3. Kirst – 4,5; 4.-5. Kallas ja I. Truu – 2,5 punkti.

Kokkuvõttes võitiski kiirturniiride sarja Laidvee, kes kogus peaaegu maksimumtulemuse 119 arvestuspunkti 120-st võimalikust. Viimase turniiri ebaedule vaatamata jäi Ivar (109,5) Jaanist (108,5) siiski ette. Neljas oli Kallas 96,5 arvestuspunktiga.

Nüüd on kabevõistlustes kolmekuine paus kuni 53. Saaremaa kapa turniirini, mis mängitakse 28-30. juulil.

Jaan Truu

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.