main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mairo Mändla ikka jooksjaterivi eesotsas. Alver Kivi

Mairo Mändla ikka jooksjaterivi eesotsas. Alver Kivi

Kaarma LinnuseJooks toimus kaheksandat korda

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
02.07.2019
11:29

8. Kaarma LinnuseJooksul osales 51 last ja esimest korda toimus Kõvamehejooks.

Esikoha oma vanuseklassis saavutasid: Arabella Aaslaid, Gretely Õunaid, Andrali Kõrva, Marin Ool, Karmel Jano, Laura Sikk, Lisett Alt, Kalmer Siimer, Karl Artut Koilter, Joosep Sepp, Albert Makke, Rudolf Jürviste, Mats Martin Jürjo, Karl Jano.

Põhijooks kandis esmakordselt  uut nime – 1. Kõvamehejooks, milles osales 35 jooksusõpra. Rajal oli mitmeid takistusi, mis väsitas nii mõnegi jooksja niivõrd, et 2 ringi asemel läbis 1 ringi. Jooksumaa pikkus oli ligikaudu 4500 meetrit.

Naiste hulgas tuli 1. Kõvamehejooksu võitjaks Helina Pärn, 2. Lisett Alt (kuni 35 vanuse võitja), 3. Epp Kristel Tuisk, 4. Anne-Li Tilk, 5. Kaja Õispuu, 6. Maris Talvik 29.56,4.

Meeste hulgas tuli 1. Kõvamehejooksu võitjaks Mairo Mändla, 2. Tarmo Mändla (50+ võitja), 3. Kaido Eichfuss (40+ võitja), 4. Raigo Saar, 5. Rain Jano, 6. Indrek Matt.

Jooksupäeva korraldasid Kaarma Sport Management ning Võhma kultuuri- ja spordiselts. Tänusõnad sponsoritele  ja abilistele: Saaremaa vald, Delifood, S-LINK, Kaubi küla arenguselts, Tiia Alesmaa, Annely Ool.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.