main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Pall läheb mängu. saaremaajk.ee

Pall läheb mängu. saaremaajk.ee

Kaabeltau-saalijalgpalli liigas rekordiliselt üheksa võistkonda

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
06.11.2018
08:43

Saalijalgpall pannakse mängu 9. novembril, kui Torgu, FC Taritu, Salme SK, Kaarma SK, FC Smuuli, Niidu FC, FC SÜG, Valjala JK, FC Viiking võistkonnad alustavad Kaabeltau-saalijalgpalli liiga 2019. aasta võitjakarikat nõudlema.

Mängitakse omavahel kõik-kõigiga läbi süsteemis, kus 9. kohale jäänu langeb välja ning esikaheksa jätkab veerand- ja poolfinaalmängudega. Kokku peetakse Kuressaare spordikeskuse suures ja väikeses saalis ning Salmel 48 kohtumist. Korraldajad ja mängijad lubavad huvitavat ja kaasahaaravat hooaega ning ootavad tulihingelisi fänne ja kaasaelajaid saalidesse ka sellest osa saama.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.