main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Eesti koondis. Elise Umb

Eesti koondis. Elise Umb

Joosep Laus on maailma- ja Euroopa meistrivõistlustel kolmas

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
07.02.2018
12:41

Eile Leedus Šiauliais alanud noorte ja juunioride maailma- ja Euroopa meistrivõistlusetel jääpurjetamise klassides Ice-Optimist ja DN juunior on paremad saarlased esikuuikus.

DN juunior klassis on esimese päeva sõitude järel Joosep Laus 3. ja Kevin Grass 5. kohal. Võistlused kestavad 9. veebruarini. Eestit esindab tiim, mis koosneb 16  noorest sportlasest.

“Esimesel võistluspäeval tuli mitmeid tunde oodata tuult, et pääseda esimese sõidu starti. DN juunior klassis õnnestus päeva jooksul teha kolm sõitu, millest arvesse läksid kahe tulemused ning Ice-Optimist klassis toimus kaks sõitu, millest arvesse läksid ühe tulemused. Kahjuks oli mõlema klassi avasõidu puhul ilmaolu selline, et tuulevaikimise tõttu tuli sõit katkestada. Toimunud sõitude alusel on aga tore nentida, et meie sportlaste tulemused on esimese päeva lõppedes väga head,” kommenteeris Eesti Jääpurjetamise Liidu president Alari Akermann.

Ice-Optimist klassis on edukaima eestlasena 6. kohal Georg Paomees ja 8. kohal Karl Ader.

Võistlussõidud toimuvad teisipäevast kuni neljapäevani algusega 10:00 hommikul. Reedel, 9. veebruaril toimuvad sõidud, kui eelnevatel võistluspäevadel on sportlastel peetud vähem kui kolm sõitu.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.