main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Joonistus suusatajast

Joonistus suusatajast

Joonistusvõistlus “Mina ja sport” leidis aktiivset osavõttu

Kategooriad: Spordipealinn
Autor: Alver Kivi
01.03.2015
15:24

Spordipealinn 2015 egiidi all valmis maakonna koolieelikute ning 1. ja 2. klassi õpilaste poolt orienteeruvalt 400 tööd.

Siinkohal suur tänu õpetajatele ja juhendajatele, kes selle võistluse läbi viisid ja oma rühma või klassi kaks paremat tööd Saaremaa Omavalitsuste Liitu edasi läkitasid. Kokku laekus 60 tööd, mis oli üle ootuste hea tulemus.

Joonistusi saab näha ja oma lemmiku poolt hääletada 2.–8. märtsini Spaaremaa Wellfesti toimumise perioodil Kuressaare spordihoones ning samuti festivali Facebooki lehel, kus selgitatakse omakorda välja ka populaarseim töö.

Seega kõik on oodatud vaatama, tutvuma ja meeldimisi andma parimatele töödele, sest Spaaremaa Wellfest paneb omakorda välja auhinna spaapuhkuse näol.

Tublimaid joonistuste autoreid premeerib SOL 26. juulil toimuva Saaremaa Ooperipäeva lastegala pääsmega.

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.