main banner
Saaremaa Spordisõber logo
John Kaju laineid murdmas. Patrik Pollak

John Kaju laineid murdmas. Patrik Pollak

John Kaju purjelaua Formula klassi MMi avapäeval kolmas

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
30.04.2019
08:43

Portugalis algasid Portimaos Purjelaua Formula klassi maailmameistrivõistlused. Avapäeval keerulistes ilmaoludes peetud kahe sõidu tulemusel on John Kaju võistlusel hetkel kolmandal kohal.

Nii nagu eilsel võistluste eelsel treeningpäeval, oli ka tänane ilm Portimaos tuulevaikne ja esimese sõidu start lükati tuule puudumise tõttu mitu tundi edasi. Avasõit kuulutati välja alles nelja paiku õhtul ning heitlikes tuuleoludes õnnestus päeva lõpuks pidada vaid kaks sõitu.

Eestlastest oli tänasel MMi avapäeval edukaim John Kaju, keskpäeva esimeses sõidus  oli 3. ning teises sõidus 4. Kokkuvõttes on Kaju hetkel 3. kohal.

Avapäeva järel on liidrikohal Miguel Martinho Portugalist. Teisel kohal on naaberriigi, Läti surfar Janis Preiss.

Purjelaua Formula klassi maailmameistrivõistlused toimuvad Portugalis Portimaos 29. aprillist 2. maini. Võistlustel osalevad Portugali, Läti, Eesti, Hispaania, Kreeka, Prantsusmaa ja Suurbritannia surfarid. Eesti purjelauduritest osalevad John Kaju, Martin Ervin, Frank Ervin.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.