main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Päevatöö on tehtud. Erakogu

Päevatöö on tehtud. Erakogu

John Kaju EM-il konkurentsis

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
16.06.2017
09:38

Hollandis Texelis toimuval purjelaua IFCA slaalomi MMil osalev John Kaju püsib jätkuvalt konkurentsis.

“Kolmapäeval tuult polnud, neljapäeval tundus kuni lõunani ka päris lootusetu, kuid õnneks hakkas ikka puhuma,” rääkis John Kaju. “Käisin veel enne oma sõitu proovimas kas suur (9,3) puri on paras…, aga tundus, et keegi jättis tuulekraani lahti ning minu sõiduks oli meri täiesti valge. Õnneks sain veerandfinaali, kus sai juba väikese varustusega sõita. Oli tunda, et pole üle poole aasta slaalomis võistelnud ja rabistamist oli palju.”

Sama kiiresti kui see tuul tuli, vajus see ka ära. C finaalis oli juba tuult nii vähe, John Kaju liikus vaevaliselt, kuid sai kuuenda koha. Alustati ka väljalangemissõitudega, kus saarlane sai kohe esimeses sõidus kindlalt edasi. Rohkem sõite läbi viia ei saanudki kuna tuul oli taas otsas. “Homme korralik prognoos olemas ja jätkame sealt, kus täna pooleli jäi,” tõdes John Kaju.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.