main banner
Saaremaa Spordisõber logo
John Kaju konkurentidega alined murdmas. Erakogu

John Kaju konkurentidega alined murdmas. Erakogu

John Kaju avapäeva järel kaheksas

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
02.07.2019
18:16

John Kaju võistleb Poolas Puck’is toimuvatel Formula Foil klassi maailmameistrivõistlustel, kus ta on avapäeva viie sõidu järel 57 võistleja konkurentsis kaheksandal kohal.

“Kohal üsna viisakas seltskond, nii et igaljuhul MM-i vääriline võistlus sellest tuleb,” märkis John Kaju, kes tuli paar päeva enne kohale, et asjad rahulikult paika sättida, sest viimased võistlused on kõik läinud selle taha. et võistluse ajal vaja ikka katsetada.

“Kõige hullem päev ei olnud, aga kindlasti saab paremini. Terve päeva jooksul ei suutnud seda mugavat minekut leida, vaid maadlesin oma asjadega.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.