main banner
Saaremaa Spordisõber logo
John Kaju seilamas. Riin Ramst

John Kaju seilamas. Riin Ramst

John Kaju alustas meistrivõistlusi teise kohaga

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
29.06.2020
08:16

Purjelaudurid selgitasid Tallinna lahel Garmin purjetamise Eesti meistrivõistluste sarja etapi parimad.

Eesti Meistrivõistluste sarja etapil Pirita Surf regatil peeti pühapäeval kõigile võistlusklassidele neli sõitu keskmise tugevusega tuules. Nende tulemusel selgusid purjelaudade sarja avaetapi parimad Techno 293 Plus, Techno 293 Junior U15, Techno 293 Minim U13, Formula ja Windsurf Foil klassides.

Windsurf Foil klassi parim oli kõik sõidud võitnud ning 3 punkti kogunud lätlane Janis Preiss. 6 punktiga saavutas 12 purjelauduri konkurentsis teise lõpptulemuse John Kaju ning kolmandaks sõitis end 11 punkti korjanud Läti surfar Janis Rencis. Üldarvestuses neljandaks platseerus 13 punktiga seekord samuti Foil purjelaual startinud olümpiasurfar Ingrid Puusta.

Formula klassis sai Neeme Truumees 9. koha.

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.