main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Poodiumil. Marko Mumm/EKJL

Poodiumil. Marko Mumm/EKJL

Johannes Treiel sprintis end tõketest Eesti meistriks

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
18.08.2019
09:52

Tallinnas Kadrioru staadionil toimuvatel Eesti kergejõustiku meistrivõistlustel võitis 110 m tõkkejooksus oma hooaja tippmargiga Johannes Treiel.

Eeljooksudes olid kolm paremat Keiso Pedriks 14,26, Johannes Treiel hooaja parima 14,28 ja Risto Lillemets 14,74-ga. Finaalis oli aga kiireim Johannes Treiel 14,28-ga, kes edestas Hans-Cristian Hausenbergi 14,57 ja Keiso Pedriksit 14,66. Risto Lillemets jooksis 14,79-ga ja sai viienda koha.

“Olen kindlasti kuldmedaliga rahul, sest see oligi eesmärk,” rääkis Johannes Treiel. “Pedriks ei suutnud end finaalis samal tasemel realiseerida. Aga tundsin, et võimed lubanuks ka kiiremini joosta, aga täna sellest piisas ja aeg ei olnud oluline.”

Küll aga üritab Johannes Treiel joosta ajale järgmisel nädalal Pärnu õhtumiitingul, kus on osalemas ka välismaalasi ja seepärast ootab ees vajalik konkurents. “Kui suudan ületada oma isikliku 14,26 siis olen rahul, aga teeb rõõmu, et olen saavutanud tänavu stabiilsuse.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.