main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Johannes Treiel tõkkel. Alver Kivi

Johannes Treiel tõkkel. Alver Kivi

Johannes Treiel parandas isiklikku rekordit poole sekundiga

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
13.06.2017
10:24

Eesti kergejõustikukoondisega Balti meistrivõistlustel osalenud  Johannes Treiel sai 110 m tõkkejooksus uue isikliku rekordi 14,36-ga teise koha. Saaremaa rekordina tulemus arvesse ei siiski ei lähe kuna oli tugevam taganttuul +2,2 m/s.

“Aga tuuleolud olid staadionil väga vahelduvad,” tunnistas Johannes Treiel. “Jooksu alguses tundus küll kergelt tagant olevat, aga lõpus oli isegi pigem vastu. Samas oli konkurets väga hea, sain esimest korda elus joosta meestega, kes jooksevad alla 14 sekundi.”

Johannes Treieli eelmine isiklik rekord oli 14,75 ja seega oli parandus päris suur. “Tõesti oli,” märkis Johannes Treiel. “Aga nähes, kuidas ma ise arenenud olen pole see ka liiga suur üllatus. Enne jooksu lootsin joosta 14,5 juurde või natuke alla selle, aga kõik läks õnneks ja tuli isegi veelgi parem tulemus.”

Samas leidis noor jooksumees, et varu paremaks tulemuseks veel on. “Kindlasti annab juurde panna, alati annab, aga antud hetkel oli see üsna ideaalne jooks,” leidis ta. “Suutsin hoida normaalset asendit ja sellega rütmi hoida. Kui millegi kallal vinguda, siis võib-olla stardi kallal. Teiste jooksjatega võrreldes tundus, et olen üsna kehva stardiga. Ja ma usun küll, et kui suudan keha terve hoida, siis on vorm veel tõusmas!”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.