main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Johannes Treiel pärast võitu. Erakogu

Johannes Treiel pärast võitu. Erakogu

Johannes Treiel alustas hooaega võiduga

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
01.06.2019
08:47

Tartus Tamme staadionil toimunud legendaarse odaviskaja Gustav Sule mälestusvõistlustel oma hooaja avastardi teinud Johannes Treiel sai esikoha 110 m tõkkejooksus ja täitis U23 Euroopa meistrivõistluste normi.

Johannes Treiel läbis võistlusmaa 14,31-ga, edestades valgevenelast Viktor Sinkavetsi 14,32 ja Keiso Pedriksit 14,69. Jooksus oli veel stardis ka mitmevõistleja Risto Lillemets, kes oli ajaga 15,00 kuues.

“Minu parimale tulemusele kaotasin küll viis sajandikku, kuid hooaja esimese stardi kohta väga hea üllatus,” rääkis eelmise hooaja vigastusega vahele jätnud ja Erki Noole juhendamisel harjutav Johannes Treiel. “Eks see vigastus on veel meeles, kartsin, et kõik ei tule välja ja olin kartlik, et midagi võib juhtuda. Aga jooks oli üsna hea.”

Johannes Treieli hinnangul oli sooritus siiski veel toores ja juurde annab panna kõiges. “Vorm pole hetkel veel selline, et ei saaks parandada,” lausus ta. “On hea, et EM norm on täidetud ja tahan seal saada vähemalt sama tulemuse, mis kaks aastat tagasi, ehk joosta finaalis.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.