main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Javier Jimenez: Suurim saavutus on olnud meie fännid

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
30.03.2020
20:51

Koroona viirusest paranenud Saaremaa Võrkpalliklubi kuubalasest nurgaründaja Javier Jimenez hindab pooleli jäänud hooajast kõige enam oma fännide lojaalsust.

„On olnud hooaeg, mida kahjuks ei suutnud koroona viiruse pärast lõpetada, kuid see jätab meile palju kogemusi nendel kuudel,“ rääkis Javier Jimenez. „Balti liiga põhiturniiri võit on auhind tehtud töö ja järjepidevuse eest igas päevas. Challenge Cupi veerandfinaali jõudmine oli sel hooajal üks spordisaavutusi. Aga suurim saavutus on olnud see, et meie fännid alati toetavad meid, kus iganes nad olid meiega ja mitte ainult Eestis või Lätis, nad käisid meiega ka Iisraeli ja Hispaanias, suur aitäh. Täname ka klubi administratsiooni, kõigi suurepäraste tingimuste eest. Täname treenereid ja tehnilist personali, füsioterapeute, kes annavad alati parima. Tänan ka oma meeskonnakaaslasi, kes end meeskonna nimel ohverdasid.“

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.