Jasmin ja Pulk tüürisid Pärnu Final Fouri

Kategooriad: Võrkpall
26.02.2023
08:33

Laupäeval said selgeks meeste Balti liiga finaalturniiril osalejad, kui peeti kolm veerandfinaali kordusmängu. Pärnu Võrkpalliklubi, kes oli avamängus saanud Selver/TalTechi vastu 3:1 võidu ja vajas seega edasipääsuks kaht geimivõitu. Selver võitis kordusmängu 3:0 (25:20, 25:19, 25:16). Nii otsustati edasipääs kuldse geimiga, kus oli 15:13 parem Pärnu.

Pärnu meeskonda juhendas Toomas Jasmin, diagonaalründaja tegutses Hindrek Pulk. Selver/TalTechi algkoosseisu kuulusid saarlastest Rauno Tamme, Denis Losnikov, Johan Vahter ja Alari Saar. Hindrek Pulk tõi Pärnule 16 punkti (+12) ja Selver/TalTechile Rauno Tamme 16 punkti.

Konkurentsist langes ka Võru Barrus Võrkpalliklubi, kes pidi teiskordselt tunnistama Dagavpilsi Ülikool/Ezerzeme 3:1 (25/23 28/30 25/19 25/17) paremust. Avakohtumise oli Daugavpils võitnud samuti 3:1.

Poolfinaalpaarid:

Tartu Bigbank – Pärnu Võrkpalliklubi

Daugavpilsi Ülikool/Ezerzeme – RTU/Robežsardze/Jurmala

4.- ja 5. märtsil toimuva Final Fouri korraldusõiguse sai põhiturniiri võiduga Tartu Bigbank, kes veerandfinaali mängima ei pidanud.