main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jaanis Vahter Gibraltaril Saaremaa koondist vedamas. Alver Kivi

Jaanis Vahter Gibraltaril Saaremaa koondist vedamas. Alver Kivi

Janis Vahter naaseb Tarvasega meistriliigasse

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
17.07.2019
08:32

Janis Vahter andis teisipäeval kinnituse, et jätkab Rakvere Tarvase meeskonnas Olybet korvpalli meistriliigas.

32-aastane ja 196 cm pikk Janis Vahter lausus klubi kodulehele, et kaalumist, kas mängijana naasta meistriliiga tasemele või mitte, oli tal üksjagu. “Mõtlesin eelkõige, kuidas saada toimima kogu logistika, mis puudutab tööd ja kodu. Korvpallimäng käib paljuski pere arvelt,” ütles ta. “Kui oleksin 21-aastane, siis oleks see otsus tulnud tõenäoliselt lihtsamalt.”

2004. aastal Eesti meistriliigas debüteerinud ja viis aastat hiljem tee Rakveresse ette võtnud ääremängija jaoks on algav hooaeg kõrgemal tasemel neljateistkümnes.

Hiljuti tegi Janis Vahter kaasa oma sünnipaiga Saaremaa koondises rahvusvahelisel Saarte Mängude turniiril Gibraltaril, kus talle ja tiimikaaslastele riputati kaela hõbemedalid.

“Nüüd on kõvasti vormi timmimist,” märkis Vahter. “Paar kilo peab alla võtma, sest sellise vormiga, mis oli mullu esiliigas, ei saa meistrisarja nalja tegema minna.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.