main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mäng käib. Alver Kivi

Mäng käib. Alver Kivi

Jalgpalli suvelaagris rassib 44 last

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
13.06.2017
14:42

Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) poolt korraldatud jalgpalli suvelaagris osaleb Kuressaares 25 ja Leisis 19 poissi ja tüdrukut.

Kõikides laagrites on juhendajateks jalgpalliliidu poolt valitud ning koolitatud noortetreenerid, et tagada kvaliteetse treeningu ühildamine laste mängulõbuga. Laagri plaan näeb ette, et kõikidel päevadel toimub laager kellaaegadel 9.30-17. Laagri viimane päev, reede, algab samuti kell 9.30 ning lõpeb kell 13.

Kõik osalejad saavad EJL ja suvelaagrite toetajate poolt välja pandud meened. Laagripäev on jaotatud osadeks: hommikuti tavaliselt kerge treening, millele järgnevad lõunasöök ning erinevad mängud pärastlõunal.

Üks Kuressaares trenne vedavaid treenereid on Jan Važinski neljapäeval on Tallinnas ekskursiooni päev, teistel päevadel tehakse ennelõunal harjutusi ja pärastlõunal mängitakse. “Sel aastal on meil laagris hästi palju väikeseid lapsi ja enamus on neid, kes veel trennis ei käi,” lausus ta. “Oleme nii mõnelegi andekamale silma peale pannud, et nad sügisel trenni kutsuda.”

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.