main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jaanus ja Tanel Raamat mölkkys poodiumil

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
28.05.2022
21:31

Tallinnas Kadrioru pargis peeti mölkky mängus Tallinn Open 2022, mängiti paarismängu ehk dupplit.

Hommikul alustasid turniiri 37 tiimi, nende seas ka 6 tiimi Saaremaalt, pluss üks mängija Saaremaa- Hiiumaa segatiimis.

Turniiri finaali peale pikka päeva jõudsid Kaubi küla mehed, isa-poeg Jaanus Raamat ja Tanel Raamat, kelle vastaseks esikoha mängus Soome elav legend Jake Roponen oma paarilisega.

Mäng oli tasavägine ja peale 4 geimi oli seis 2:2. Võitja pidi otsustama viies otsustav geim. Otsustav hetk oli seisul 44:43, kui juhtisid soomlased. Paraku esimesena said visata just nemad ja edukas sooritus lõpetas 5 geimi 50:43 ja mängu võit 3:2 just neile.

Neljanda koha saavutas aga Saaremaa – Hiiumaa segapaar, mille liikmeks saarlane Janar Kruuser.

Lohutusturniiriks nimetatav B-turniir oli edukas, aga teisele Saaremaa tiimile. Nii läbisid selle “kadalippu” perfektselt ja võitsid B-Karika Siljar Pahapill ja Aigar Paiste.

Sk Kaarma

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.