main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ivar Truu kabelaua taga. Alver Kivi

Ivar Truu kabelaua taga. Alver Kivi

Ivar Truu võitis kabe kiirturniiri

Kategooriad: Kabe
Autor: Alver Kivi
17.02.2018
09:16

Kuigi maakonnavõistlustel osalevaid kabetajaid on väga väheks jäänud, päris tipus konkurentsi jagub ning enne võistlust võitjat ennustada on kaunis tänamatu tegevus.

Erandiks on kiirturniir endise teedevalitsuse rändauhinnale, mille Ivar Truu neljapäeva õhtul võitis juba kuuendat aastat järjest. Tema tulemuseks jäi 2,5 punkti 4-st. Kaheaastase vaheaja järel jälle võistelnud Meelis Uuväli üllatas meeldivalt nii tulemuse (2 punkti 4-st, II koht)) kui ka paranenud mängukvaliteediga. Jaan Truu oli 1,5 punktiga kolmas.

Kiirturniiride seeriavõistluse esikolmikusse pärast viit turniiri ja kahe halvema tulemuse mahaarvamist kuuluvad Ivar Truu 58, Jaan Truu 56 ning Villu Kallas 50 arvestuspunktiga 60-st võimalikust.

Jaan Truu

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.