main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Risto Lillemets loofah vermin veelgi parandada. Alver Kivi

Risto Lillemets loofah vermin veelgi parandada. Alver Kivi

Isikliku rekordi püstitanud Risto Lillemets täitis EM normi

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
12.06.2017
09:00

Nädalavahetusel Soomes toimunud 10-võistluse Eesti – Rootsi – Soome võistkondlikul jõuproovil täitis Risto Lillemets Poolas Bydgoszcsis toimuva kergejõustiku U23 EM-i normi 7200 punkti, kui  püstitas isikliku rekordi 7489 punkti.

Lisaks kogusummale veel kõrgushüppes 2.09, 400 m jooksus 50,71 ja 110 m tõkkejooksus 14,93-ga isiklikud rekordid püstitanud Risto Lillemets tunnistas, et on väga rahul, kuid varu on igal alal.

“Ja kuna see on mu esimene tiitlivõistlus, siis ma plaanin kogemusi ammutada ning võistlust nautida,” rääkis ta. “Puhkan välja korralikult, siis tuleb kerge laager ja mõni üksikalade võistlus lisaks.”

Võistkonna juht Huko Linnas: „Väga tore, et vaatamata vihmale ja viperustele teivashüppes suutsid mehed esikoha välja võidelda. Suur rõõmu teeb, et meeskonna noorim liige Risto Lillemets oskas kõik alad kokku panna ja korraliku tulemuse teha.“

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.