main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mõtlik Indrek Tustit. Irina Mägi

Mõtlik Indrek Tustit. Irina Mägi

Indrek Tustit alustab koostööd kahe välissportlasega

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
02.01.2019
08:14

Eesti sportlastest tegi treener Indrek Tustit tänavu koostööd Magnus Kirdi, Gerd Kanteri ja Kaia Kanepiga. “Eestist jäävad järgmisel aastal Kaia ja Magnus ning maailmast neli,” sõnas Tustit ERR-ile. “Eelmisel aastal töötasin [tennisistidest] vendade Bryanitega ja las kaks uut jäävad minu enda teada!”

“Bob sai Madridis kevadel vigastada ja sealt edasi vahetas Mike partnerit ning võitis Jack Sockiga kaks suure slämmi turniiri,” rääkis Tustit vendade Bryanite möödunud aastast. “Eks ta on hoopis teistmoodi kui igapäevane elu kergejõustikus. Õnneks on minu osa seal ainult üldfüüsiline ja teraapia pool.”

Õige pea sõidab Tustit Kanepiga aasta esimesele suure slämmi turniirile Austraalias. “See otsus sündis kaks päeva tagasi,” tõdes Tustit. “Meie viimasel visiidil arsti juurde Prantsusmaal öeldi, et oleme ajalise piiri peal. Kaks nädalat oli puudu, see oleks olnud turvaline ajatsoon, millega mängima minna. Otsus oli Kaia endapoolne. Tal on treener teise õpilasega nagunii seal ja Kaia ütles, et arvestades Eesti hetkeilma on lihtsam minna Austraaliasse, saab vähemalt kvaliteetseid treeninguid.”

Mida ootab Tustit Kanepilt 2019. aastal? “Tahaks loota, et ehk suudab ta mängida terve hooaja ilma suuremate probleemideta.”

 

FacebookJaga


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.